Connect with us

ΕΣΚΑΝΑ

Α’ ΕΣΚΑΝΑ: Ανακοίνωσε Γιάννη και Γιώργο Σίμο η Δραπετσώνα (pic)

Ο ΔΑΣ Δραπετσώνας συνεχίζει τις… αγορές του από το μεταγραφικό «παζάρι», ανακοινώνοντας την απόκτηση του Γιώργου και του Γιάννη Σίμου.

Δημοσιεύτηκε

Αναλυτικά η ανακοίνωση: 

«Στη Δραπετσώνα οι Γιάννης και Γιώργος Σίμος
Ο ΔΑΣ Δραπετσώνας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει την απόκτηση του Γιώργου και του Γιάννη Σίμου.
Ο Γιάννης Σίμος γεννήθηκε το 1995, έχοντας σημαντικές παραστάσεις από τις εθνικές κατηγορίες. Το 2018 αγωνίστηκε στη Γ’ Εθνική με τον Απόλλων Σμύρνης, έχοντας μια πολύ καλή παρουσία.
Ο Γιώργος Σίμος γεννήθηκε το 1994 και τα πρώτα του μπασκετικά βήματα τα πραγματοποίησε στις ακαδημίες του Ολυμπιακού. Ο Γιώργος έχει ξαναφορέσει τη φανέλα της Δραπετσώνας στο εφηβικό τμήμα, κερδίζοντας μάλιστα την άνοδο για την Α’ ΕΣΚΑΝΑ.
Γιώργο και Γιάννη, η επιτροπή μπάσκετ του ΔΑΣ Δραπετσώνας σας εύχεται καλή σεζόν και να πετύχουμε τους στόχους που έχουμε θέσει».

https://www.instagram.com/p/CC1XHYQqV6Z/

▶️ Στη Δραπετσώνα οι Γιάννης και Γιώργος Σίμος🏀 Ο ΔΑΣ Δραπετσώνας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει την…

Gepostet von Drapetsona Basketball Academy am Sonntag, 19. Juli 2020

Διαβάστε περισσότερα...
Advertisement
Πατήστε για σχόλιο

Αφήστε ένα σχόλιο

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

A2

Γιώργος Σίμoς: Να επιτρέπονται 2-3 κοινοτικοί παίχτες στην Α2 όμως με τα ίδια δικαιώματα με τους Ελλήνες»

Δημοσιεύτηκε

«Η ΕΟΚ λοιπόν αποφάσισε να μην έχει ξένους η Α2, αυτό έγινε φαντάζομαι μέσα από επιτροπές, από μελέτες, από συνάντηση με όλους τους φορείς μαζί για να ανταλλάξουν απόψεις, παικτες, προπονητες, παράγοντες, και έγινε μια συζήτηση για τα υπέρ και τα κατά και το αποφασίσανε..

Αν όχι ποιος πήρε την απόφαση αυτή και με τι προσόντα;; Άποψη μου, όχι ένας αλλά και 2 και 3 παίκτες κοινοτικοι να επιτρέπονται στην Α2, αλλά με έναν όρο, ότι συμβόλαιο υπάρχει για αυτούς να υπάρχει και για τους Ελληνες και για τους προπονητές, και όχι μόνο συμβόλαιο,αλλά όπως επιτρέπεται στον ξένο να κάνει καταγγελία αν δεν πληρώνεται και να μπορεί να πάει σε άλλη ομαδα να μπορεί και ο Έλληνας, καταγγελία και τιμωρία άμεσα….

Αλλιώς ειναι αθέμιτος ανταγωνισμός εναντίων των Ελλήνων παικτών.Δεν κάνουν κακό οι ξένοι στην Α2, κακό κάνει η ανύπαρκτη παραγωγική διαδικασία εδώ και χρόνια στην Ελλάδα…

Και η ΕΣΚΑΝΑ εδώ και χρόνια έχει κάνει το μέτρο υποχρεωτικά ένας μικρός στην πεντάδα, αποτέλεσμα μηδέν… Ούτε ένας παίκτης… Και οι μικροί σε ηλικία επειδή ξέρουν ότι θα παίξουν και δεν προπονούνται όπως θα έπρεπε αλλά και ζητάνε τρελά λεφτά παιδιά που δεν έχουν παίξει πουθενά..

Πρωτάθλημα υποχρεωτικό under 21 σε όλες τις ομάδες και σε όλες τις κατηγορίες , δεν έχεις δεν παίζεις και στο αντρικό.
Οι ομάδες της Α1 να μπορούν να έχουν και δεύτερες ομάδες που θα μπορούν να φτάσουν μέχρι Α2.

Αναβάθμιση όλων των παιδικοεφηβικων πρωταθληματων , και τοπικών και πανελληνίων…
Και φυσικά διαφάνεια, όλα τα συμβόλαια στην φόρα, όλων…

Να υπάρχει τιμωρία αν κάποιος δεν πληρώνεται..
Τα δεν επιτρέπονται οι ξένοι είναι ημίμετρα, και ημίμετρα παίρνουν οι άσχετοι»

Διαβάστε περισσότερα...

ΕΣΚΑΝΑ

Στην Ευρυάλη Γλυφάδας ο Σιδέρης (pic)

Κάτοικος Γλυφάδας θα είναι από την επόμενη σεζόν ο Νίκος Σιδέρης, ο οποίος συμφώνησε σε όλα με την τοπική ομάδα.

Δημοσιεύτηκε

Ο Σιδέρης θα ενισχύσει τις προσπάθειες της Ευρυάλης στην Α’ ΕΣΚΑΝΑ ενόψει της νέας σεζόν. Ο 24χρονος σέντερ αγωνίστηκε στην Γ’ Εθνική την περασμένη σεζόν, φορώντας την φανέλα του Ερμή Σχηματαρίου. Παλαιότερα έχει αγωνιστεί σε Απόλλωνα Αθηνών και Άρη Νίκαιας αντίστοιχα.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

Ο ΑΓΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη συνεργασίας του με τον center Σιδερη Νίκο ο οποίος πέρσυ αγωνιζόταν στον Ερμή Σχηματαρίου.

Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας και του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες.!

🏀 Ο ΑΓΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη συνεργασίας του με τον center Σιδερη Νίκο ο…

Gepostet von Ευρυάλη Γλυφάδας am Samstag, 8. August 2020

Διαβάστε περισσότερα...

ΕΛΛΑΔΑ

ΕΣΚΑΝΑ: Κλήρωση Β’ Ανδρών

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της Β’ Ανδρών ΕΣΚΑΝΑ

Δημοσιεύτηκε

Ολοκληρώθηκε και η κλήρωση του πρωταθλήματος ΕΣΚΑΝΑ Β’ Ανδρών

Το πρόγραμμα:

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021

Α’ ΓΥΡΟΣ                                               1  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

8/10/2020               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

2  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

15/10/202               Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

3  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

22/10/202               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

4  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

29/10/202               2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.

 

5  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

5/11/2020               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.

 

 

 

 

0                                 0

6  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

12/11/202               ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

7  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

19/11/202               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

8  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

26/11/202               2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

9  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

3/12/2020               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

10 η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

10/12/202               ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

11  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

17/12/202               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

12  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

7/1/2021                 ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             0  0

13  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

14/1/2021               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.

Β’ ΓΥΡΟΣ

1  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

21/1/2021               1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.     Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

2  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

28/1/2021               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.   Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

3  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

4/2/2021                 ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

0                                 0

4  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

11/2/2021               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                          ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                        Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

5  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

18/2/2021               Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                    Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ       ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.

 

6 η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

25/2/2021               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.      Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

7  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

4/3/2021                 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                     ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ          0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.        Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

8  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

11/3/2021               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ      Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ          0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ              0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

9  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

18/3/2021               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ         0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.    Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

 

0                             0

10  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

1/4/2021                 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                              0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                       ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.          ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

11 η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

8/4/2021                 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.           0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ         Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                          ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.             0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.          0  0

12  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

15/4/2021               ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ       ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ          0  0

1ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                          ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ          0  0

Κ.ΓΛ.”M.ΛΙΟΥΓΚΑΣ”    ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.     ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.           0  0

ΝΕΟ  ΚΛ. ΒΑΡΗΣ       ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                               0  0

2ο Κ.Γ.Δ. ΝΙΚΑΙΑΣ       ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.        Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                         0  0

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.       ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.       0  0

ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ          0  0

13  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

22/4/2021               ΚΔ.ΓΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔΟΠ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α.Ε.        ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ          0  0

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ       Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ                             0  0

ΚΛ. “ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”   ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ       ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤ.        0  0

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.        ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»    0  0

ΝΕΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ         Α.Ε. ΡΕΝΤΗ                            ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α            0  0

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ                      ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ           0  0

2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΟΣΧ.    ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Διαβάστε περισσότερα...

ΕΛΛΑΔΑ

ΕΣΚΑΝΑ: H Κλήρωση της Α΄ Ανδρών

Η Κλήρωση του πρωταθλήματος Α’ Ανδρών ΕΣΚΑΝΑ

Δημοσιεύτηκε

Μόλις ολοκληρώθηκε και η κλήρωση για την Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 της Ένωσης Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής.

Α’ ΓΥΡΟΣ                                               1  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

5/10/2020               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

2  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

12/10/202               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ.    ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

3  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

19/10/202               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

4  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

26/10/202               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

5  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

2/11/2020               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

 

0                             0

6  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

9/11/2020               ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

16/11/202               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

8  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

23/11/202               ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

 

9  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

30/11/202               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

10  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς                                       Σκορ

7/12/2020               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

11  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

14/12/202               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

12  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

21/12/202               ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

 

13  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

4/1/2021                 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

14  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

11/1/2021               ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

15  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

18/1/2021               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

1  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

25/1/2021               ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

2  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

1/2/2021                 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

3  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

8/2/2021                 ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

4  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

15/2/2021               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

5  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

22/2/2021               ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

0                                 0

6  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

1/3/2021                 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

7  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

8/3/2021                 1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

8  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

22/3/2021               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

9  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

29/3/2021               ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

10  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

5/4/2021                 ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

 

11  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

12/4/2021               ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

12  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

19/4/2021               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

 

13  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

26/4/2021               Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

14  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

10/5/2021               ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ        Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ               ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ         ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ          ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.                 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΛ.”ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ”    ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ            ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.

15  η Αγωνιστική

Ημερομηνία  Ώρα           Γήπεδο                                               Α  γ  ώ  ν  α  ς

17/5/2021               1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ    ΕΝΩΣΗ Ν.ΠΕΡΑΜ/ΜΕΓΑΡ.     ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ/ΕΡΜΗΣ

ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ.         ΕΥΡΥΑΛΗ Α.Γ.Ο.Γ.                 ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ

ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ    Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ           Α.Σ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Σ.Ε.Φ. Β’                     ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Ο.      Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤ.        ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Σ.         ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.  Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ        ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ.       ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.                       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

 

Διαβάστε περισσότερα...

ΕΛΛΑΔΑ

ΕΣΚΑΝΑ: Κλήρωση Γ’ Ανδρών

Η Κλήρωση της Γ’ ΕΣΚΑΝΑ Ανδρών

Δημοσιεύτηκε

Ολοκληρώθηκε και η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ κατηγορίας ΕΣΚΑΝΑ στους άνδρες.

Η αγωνιστικές του πρωταθλήματος βγήκαν με κλειδάριθμο στις ομάδες, η οποίες χωρίστηκαν σε δύο ομίλους.

     Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣKΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΚΛΕΙΔΑΡΙΘΜΟΙ
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ10ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ1
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ4ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ 4
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ5ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠ8ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ11
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ9ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ8
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ6ΘΡΙΑ ΑΣΠΡ10
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ7ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ6
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ11ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ9
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ12ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ5
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ2
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ3ΡΕΠΟ 17
ΡΕΠΟ2ΡΕΠΟ 212

                   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 12 ΟΜΑΔΕΣ

                                                                      (στον β’ γύρο αντίστροφα)

7η9η10η11η
1-1211-11-109-11-87-11-65-11-43-11-2
2-1110-22-98-22-76-22-54-22-32-1212-7
3-109-33-87-33-65-33-43-1212-84-1111-3
4-98-44-76-44-54-1212-96-1111-55-1010-4
5-87-55-65-1212-108-1111-77-1010-66-99-5
6-712-612-1110-1111-99-1010-88-99-77-88-6

 

 

 

Διαβάστε περισσότερα...

ΕΛΛΑΔΑ

ΕΣΚΑΝΑ: Η Κλήρωση του Κυπέλλου Ανδρών 2020-21

Ενδιαφέροντα ζευγάρια έβγαλε η κληρωτίδα

Δημοσιεύτηκε

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση γα το Κύπελλο Ανδρών της Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής.

Η κλήρωση έβγαλε τα ζευγάρια της προκριματικής φάσης μέχρι και το μεγάλο τελικό.

Αναλυτικά η κλήρωση:

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ 18-19-20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

1. Ο.Κ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

2. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ

3. ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

4. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

5. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

6. Χ.Α.Ν. – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7. ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ – ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ  – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ-ΜΟΣΧΑΤΟΥ

9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

10. ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Ε.Σ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ

11. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  – ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΑΡΗΣ

12. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ

13. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – Α.Λ.Φ. ΑΛΙΜΟΥ

14. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ

Β΄ ΦΑΣΗ 24-25-26-27- 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

15. ΝΙΚΗΤΗΣ (7)  – ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

16. ΝΙΚΗΤΗΣ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ  –

17. ΝΙΚΗΤΗΣ (2)  – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ  – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ

19. ΝΙΚΗΤΗΣ (14)  – ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20. ΝΙΚΗΤΗΣ (4)  – Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

21. ΝΙΚΗΤΗΣ (3)  – ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

22. ΝΙΚΗΤΗΣ (13) – ΝΙΚΗΤΗΣ (10)

23. ΝΙΚΗΤΗΣ (11)- ΝΙΚΗΤΗΣ(8)

24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ

25. ΝΙΚΗΤΗΣ (12) – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

26. ΝΙΚΗΤΗΣ (5)- ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ

ΒΥΕ –  ΑΟΝΑ

ΒΥΕ – ΤΑΤΑΥΛΑ

ΒΥΕ – ΕΝΩΣΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΜΕΓΑΡΩΝ

ΒΥΕ –  ΝΙΚΗΤΗΣ (9)

ΒΥΕ – ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΒΥΕ – ΝΙΚΗΤΗΣ (6)

Γ΄ ΦΑΣΗ  (18+5+9)

27. ΝΙΚΗΤΗΣ (22)  – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

28. ΝΙΚΗΤΗΣ (18)  – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

29. ΕΝΩΣΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΜΕΓΑΡΩΝ – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

30 ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

31. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

32. ΝΙΚΗΤΗΣ (20)  – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ

33. ΝΙΚΗΤΗΣ (19)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (17)

34. ΝΙΚΗΤΗΣ (21)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (23)

35. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

36. ΠΕΡΑ – ΜΙΛΩΝΑΣ

37. ΑΟΝΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ (15)

38. ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ

39. ΝΙΚΗΤΗΣ (9) –  ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

40. ΝΙΚΗΤΗΣ (24) – ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

41. ΝΙΚΗΤΗΣ (26)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (16)

42. ΝΙΚΗΤΗΣ (6) – ΝΙΚΗΤΗΣ (25)

Δ΄ ΦΑΣΗ

43. ΝΙΚΗΤΗΣ (38) – ΝΙΚΗΤΗΣ (39)

44. ΝΙΚΗΤΗΣ (31)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (40)

45. ΝΙΚΗΤΗΣ (41) – ΝΙΚΗΤΗΣ (29)

46. ΝΙΚΗΤΗΣ (32)   ΝΙΚΗΤΗΣ (30)

47. ΝΙΚΗΤΗΣ (35) – ΝΙΚΗΤΗΣ (33)

48. ΝΙΚΗΤΗΣ (42)   – ΝΙΚΗΤΗΣ (27)

49. ΝΙΚΗΤΗΣ (36)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (28)

50. ΝΙΚΗΤΗΣ (37) – ΝΙΚΗΤΗΣ (34)

Ε  ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)

51. ΝΙΚΗΤΗΣ (43) – ΝΙΚΗΤΗΣ (50)

52. ΝΙΚΗΤΗΣ (46) – ΝΙΚΗΤΗΣ (47)

53. ΝΙΚΗΤΗΣ (48)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (49)

54. ΝΙΚΗΤΗΣ (44)  – ΝΙΚΗΤΗΣ (45)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 4/2=2)

55. ΝΙΚΗΤΗΣ (52).  ΝΙΚΗΤΗΣ (53)

56. ΝΙΚΗΤΗΣ (51)   ΝΙΚΗΤΗΣ (54)

ΤΕΛΙΚΟΣ

57. ΝΙΚΗΤΗΣ (55) – ΝΙΚΗΤΗΣ (56)

 

Διαβάστε περισσότερα...

ΕΣΚΑΝΑ

Α’ ΕΣΚΑΝΑ: Προς Φοίνικα ο «Λάρυ»

Ο Λάζαρος Τασόπουλος, γνωστός και ως «Λάρυ» θα είναι το νέο μεταγραφικό απόκτημα του Φοίνικα Πειραιά.

Δημοσιεύτηκε

Νωρίτερα, το Jumpshot.gr με αποκλειστικό του ρεπορτάζ σας ενημέρωσε για μια μεταγραφή – «βόμβα» ψηλού από το Πέραμα σε ομάδα του Πειραιά.

Ο παίκτης, λοιπόν, που με την παρουσία του θα «ψηλώσει» τη ρακέτα, είναι ο Λάζαρος Τασόπουλος, γνωστός ως «Λάρυ» στο μπασκετικό στερέωμα. Ο Τασόπουλος, λοιπόν, είναι «κλεισμένος» από τον Φοίνικα Πειραιά.

Έτσι, μετά την απόκτηση των Τσουκαλά, Κατσούρη, Σέττου και Παπαπαντωνίου, ο Φοίνικας Πειραιά προσθέτει και τον «Λάρυ» στην φαρέτρα του.

Διαβάστε περισσότερα...

ΕΣΚΑΝΑ

Δραπετσώνα: Προωθούνται στο αντρικό οι Κυριαζίδης και Μαραγκός (pic)

Ο ΔΑΣ Δραπετσώνας ανακοίνωσε την προώθηση των Δημήτρη Κυριαζίδη και Αντώνη Μαραγκού στο αντρικό τμήμα.

Δημοσιεύτηκε

Ο ΔΑΣ Δραπετσώνας προετοιμάζεται για το νέο πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΝΑ, με τον πρόεδρο της επιτροπής μπάσκετ του συλλόγου να ανακοινώνει δύο ακόμα παίκτες που θα ενισχύσουν την «μηχανή» του Σάκη Καλλιπολίτη.

Πρόκειται για τους Δημήτρη Κυριαζίδη και Αντώνη Μαραγκό. Ο Κυριαζίδης, έχει ύψος 1.90, είναι γεννηθείς του 2002 (18 χρονών), προέρχεται από τα «σπλάχνα» του συλλόγου και αγωνίζεται στις θέσεις «1» & «2». Ο Μαραγκός (2002, 18 ετών), βλέπει τον κόσμο από τα 202 εκατοστά και αγωνίζεται στις θέσεις των φόργουορντ.

Αναλυτικά η ανακοίνωση του Τάσου Βουλγαράκη: 

«Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι με τα χρώματα της αντρικής ομάδας μπάσκετ ΔΑΣ Δραπετσώνας θα αγωνίζονται για την νέα σεζόν δύο αθλητές που προέρχονται από τις ακαδημίες του συλλόγου μας ο Δημήτρης Κυριαζίδης  και ο Αντώνης Μαραγκός. Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία με υγεία. Η Επιτροπή μπάσκετ.»

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι με τα χρώματα της αντρικής ομάδας μπάσκετ ΔΑΣ Δραπετσώνας θα…

Gepostet von Τασος Βουλγαρακης am Freitag, 10. Juli 2020

Διαβάστε περισσότερα...

Like us on Facebook !

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ

Advertisement

Ενδιαφέροντα